Incarcator Dell DA65NM170 Round Shape
  • Imagine 2
  • Imagine 3
  • Imagine 4
  • Imagine 5
Brand Compatibil: Dell
Pret normal:
189.00 Lei (TVA inclus)
Pret redus:
169.00 Lei (TVA inclus)
(Reducere 20.00 Lei)
Cod articol:
CHDELO24
Stoc:
STOC LIMITAT
Garantie
12 luni
Livrare:
18 Lei
Incarcator ORIGINAL - Alimentator laptop Dell DA65NM170 Round Shape
Date tehnice incarcator:
Putere:65W
Tensiune Iesire:20V / 15V / 9V / 5V
Curent Iesire:3.25A / 3A / 3A / 3A