Incarcator Dell DA130PM170 130W
  • Imagine 2
  • Imagine 3
  • Imagine 4
  • Imagine 5
Brand Compatibil: Dell
Pret normal:
450.00 Lei (TVA inclus)
Pret redus:
370.00 Lei (TVA inclus)
(Reducere 80.00 Lei)
Cod articol:
CHDELO23
Stoc:
LIPSA STOC
Garantie
12 luni
Livrare:
18 Lei
Incarcator ORIGINAL - Alimentator laptop Dell DA130PM170 130W
Date tehnice incarcator:
Putere:130W
Tensiune Iesire:20V
Curent Iesire:6.5A
Tensiune Intrare:100-240V
Greutate:0.35kg
Culoare:Neagra
Cablu alimentare la priza:Da
Mufa conectoare:
Mufa incarcator Dell DA130PM170
Tip adaptor:
Incarcator laptop nou ORIGINAL Dell DA130PM170
Cod de comanda: CHDELO23
Incarcatoare Dell DA130PM170 ce pot fi inlocuite de acest produs:
K00F5, DA130PM170
Modele din gama Dell DA130PM170 compatibile:
Dell DA130PM170,
Sfaturi pentru cumpararea si folosirea indelungata a unui incarcator de laptop Dell DA130PM170
Cum aleg incarcatorul de laptop?
Scrieti un comentariu
Comentarii pentru Incarcator Dell DA130PM170 130W